DAAF

Strona główna -
Alarmy -
Telewizja CCTV -
Kontrola dostępu -
Videodomofony -
Konserwacje -
Promocje -
Instrukcje -
Kontakt -
Sklep-komis -
Napisz do nas lub zadzwoń
Rozmiar: 4491 bajtów

       Oferujemy ochronę elektroniczną w obiektach o małym jak i dużym stopniu zagrożenia takich jak: obiekty handlowe i biurowe, Klawiatura Satel Integra mieszkania, magazyny, rezydencje, instytucje.
Systemy alarmowe w szczególności chronią mienie przed kradzieżą a nadzorowane pomieszczenia przed penetracją osób niepowołanych. Również w wielu przypadkach spełniają rolę ochrony przeciwsabotażowej i przeciwnapadowej - chronią przed uszkodzeniem obiekty w czasie ich funkcjonowania oraz stanowią ochronę życia i zdrowia przebywających w nich ludzi. Czujnik PIR BOSCH DS Stosowane w systemach alarmowych czujniki podczerwieni pasywnej (PIR), niejednokrotnie też zapobiegły rozprzestrzenieniu się pożarów (czujnik reaguje na gwałtowną zmianę temperatury i w przypadku pożaru wzbudza alarm).
Instalowane przez nas systemy składają się z podzespołów produkowanych przez znaczące na rynku światowym firmy: SATEL, DSC, ROKONET, BOSCH, ELECTRONICS LINE, ADEMCO, PARADOX, VISONIC, CERBERUS, ALARMCOM. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz montaż kompletnych urządzeń.
Elementy montowanych przez nas systemów posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Wszystkie stosowane przez naszą firmę centrale alarmowe umożliwiają monitorowanie ich przez stację monitorowania ze służbami interwencyjnymi oraz bezpośrednie powiadamianie użytkowników drogą telefoniczną stacjonarną lub GSM o wystąpieniu zdarzenia. Wysoka jakość wykonywanych usług, wieloletnie Sygnalizator zewnętrzny z lampą doświadczenie, stale podnoszone kwalifikacje w zakresie technicznej ochrony mienia, pozwala na profesjonalne wykonywanie zabezpieczenia wszelkiego typu obiektów. Systemy dostosowujemy do potrzeb użytkownika, tak aby obsługa systemu była jak najprostsza i dawała możliwość wykorzystania wszelkich dostępnych a przydatnych funkcji. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy pełne szkolenie użytkowników i pozostajemy do państwa dyspozycji przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Klawiatura Premier Prowadzimy okresowe przeglądy konserwacyjne naszych systemów i przypominamy naszym klientom o konieczności przeprowadzania takich przeglądów. Wszystkie montowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją oraz zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.