DAAF

Strona główna -
Alarmy -
Telewizja CCTV -
Kontrola dostępu -
Videodomofony -
Konserwacje -
Promocje -
Instrukcje -
Kontakt -
Sklep-komis -
Napisz do nas lub zadzwoń
Rozmiar: 4491 bajtów

Domofon jest urządzeniem podnoszącym poziom bezpieczeństwa lokatorów mieszkań i domów i firm.
Umożliwia rozmowę z osobą znajdującą się przed wejściem oraz zdalne otwarcie drzwi lub bramy. Może być instalowany zarówno w domkach jednorodzinnych jak i dużych budynkach mieszkalnych. System domofonowy może składać się z wielu poziomów wejść (główne, dodatkowe) oraz być wyposażony w centralę portierską dzięki czemu może obsługiwać nawet całe osiedle i być dodatkowym elementem nadzoru dla ochrony fizycznej.
Systemy wideodomofonowe są udoskonaloną wersją systemów domofonowych. Kamera umieszczona w panelu zewnętrznym oraz zainstalowany w domu monitor umożliwiają wizualną identyfikację dzwoniącej nas osoby przed

ewentualną rozmową i otwarciem drzwi. Systemy wideodomofonowe są szeroko stosowane zarówno w dużych budynkach mieszkalnych jak i w domach jednorodzinnych.
Zastosowanie wideodomofonu z modułem pamięci pozwoli przejrzeć zdjęcia osób które dzwoniły do drzwi podczas naszej nieobecności.
Już sama możliwość zastosowania takiego modułu w wideodomofonie, skutecznie zniechęca potencjalnych włamywaczy, którzy obawiają się utrwalenia swojej twarzy. Firma DAAF posiada w ofercie zarówno proste, 1-2 lokatorskie zestawy jak i większe analogowe i cyfrowe systemy wideodomofonowe takich producentów jak: Miwi-Urmet, Genway, Kocom, VTV, Erion, Winners, Kanich, Labtronik.